652
edits
m (just adding more ports) |
(just adding more ports) |
||
| Line 100: | Line 100: | ||
| ENVA || Trondheim || Norway || Europe ||align="center"| *** ||align="center"| L ||align="center"| 122.100 (6) ||align="center"| ? ||align="center"| 2/2 || | | ENVA || Trondheim || Norway || Europe ||align="center"| *** ||align="center"| L ||align="center"| 122.100 (6) ||align="center"| ? ||align="center"| 2/2 || | ||
|- | |- | ||
| ESPG || Göteborg || Sweden || Europe ||align="center"| *** ||align="center"| L ||align="center"| | | ESPG || Göteborg || Sweden || Europe ||align="center"| ** ||align="center"| M ||align="center"| 129.100 (3) ||align="center"| ? ||align="center"| 2/1 || | ||
|- | |||
| KABQ || Albuquerque || USA NM || America ||align="center"| * ||align="center"| L ||align="center"| 120.300 (10) ||align="center"| ? ||align="center"| 4/2 || | |||
|- | |||
| KATL || Atlanta || USA GA || America ||align="center"| *** ||align="center"| L ||align="center"| 119.100 (18) ||align="center"| ? ||align="center"| 5/10 || | |||
|- | |||
| KAUS || Austin || USA TX || America ||align="center"| *** ||align="center"| L ||align="center"| 121.00 (10) ||align="center"| ? ||align="center"| 2/4 || | |||
|- | |||
| KBWI || Baltimore || USA MD || America ||align="center"| *** ||align="center"| L ||align="center"| 119.400 (10) ||align="center"| ? ||align="center"| 4/6 || | |||
|- | |||
| KCGS || College Park || USA MD || America ||align="center"| ** ||align="center"| S ||align="center"| 119.850 (3) ||align="center"| ? ||align="center"| 2/0 || | |||
|- | |||
| KDCA || Reagan National || USA VA || America ||align="center"| *** ||align="center"| M ||align="center"| 120.750 (7) ||align="center"| ? ||align="center"| 3/2 || | |||
|- | |||
| KDEN || Denver || USA CO || America ||align="center"| ** ||align="center"| L ||align="center"| 133.300 (16) ||align="center"| ? ||align="center"| 6/12 || | |||
|- | |||
| KDTW || Detroit || USA MI || America ||align="center"| ** ||align="center"| L ||align="center"| 118.400 (15) ||align="center"| ? ||align="center"| 6/8 || | |||
|- | |||
| KFHR || Friday Harbor || USA WA || America ||align="center"| * ||align="center"| S ||align="center"| -- ||align="center"| ? ||align="center"| 1/0 || | |||
|- | |- | ||
edits