402
edits
(→Communities: CJTF-50) |
(→Aircraft specific: A320/A330 and MD-11) |
||
Line 44: | Line 44: | ||
| Aermacchi MB-339 | | Aermacchi MB-339 | ||
| https://discord.gg/vNZ5ZPv | | https://discord.gg/vNZ5ZPv | ||
|- | |||
| Airbus A320 & A330 Development | |||
| https://discord.gg/7kzg9Te | |||
|- | |- | ||
| [[General Dynamics F-16 Fighting Falcon]] | | [[General Dynamics F-16 Fighting Falcon]] | ||
| https://discord.gg/8RcYnjA | | https://discord.gg/8RcYnjA | ||
|- | |||
| MD-11 and Autoflight by Octal | |||
| https://discord.gg/gxAhC3j | |||
|- | |- | ||
| [[Mikoyan-Gurevich MiG-21bis]] | | [[Mikoyan-Gurevich MiG-21bis]] |
edits