8,574
edits
(→NVIDIA proprietary driver: Remove Win, add FB report) |
|||
Line 50: | Line 50: | ||
|{{yes}} | |{{yes}} | ||
|ThorstenR | |ThorstenR | ||
|- | |- | ||
|N13M-NS Optimus | |N13M-NS Optimus | ||
Line 85: | Line 80: | ||
|{{yes}} | |{{yes}} | ||
|dany93 | |dany93 | ||
|- | |||
|GeForce 210 | |||
|304.117 | |||
|{{yes}} | |||
|Jean-Philippe | |||
|} | |} | ||