8,567
edits
m (+ server11) |
m (→Servers) |
||
Line 23: | Line 23: | ||
|Ja | |Ja | ||
|Pigeond | |Pigeond | ||
| | |Alleen voor IP adressen uit de VS | ||
|- | |- | ||
|mpserver03.flightgear.org | |mpserver03.flightgear.org | ||
Line 77: | Line 77: | ||
|Ja | |Ja | ||
|Darius | |Darius | ||
| | |||
|- | |||
|mpserver12.flightgear.org | |||
|Amsterdam, Nederland | |||
|Yes | |||
|Rob | |||
| | | | ||
|} | |} |