2,733
edits
Red Leader (talk | contribs) (Some updates) |
Red Leader (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 17: | Line 17: | ||
|- | |- | ||
| <code>'''aircraft'''</code> | | <code>'''aircraft'''</code> | ||
| {{N/a|Not started|rowspan{{=}}" | | {{N/a|Not started|rowspan{{=}}"9"}} | ||
| {{N/a|Not started|rowspan{{=}}" | | {{N/a|Not started|rowspan{{=}}"20"}} | ||
|- | |- | ||
| <code>'''bits'''</code> | | <code>'''bits'''</code> | ||
|- | |||
| <code>'''clipboard'''</code> | |||
|- | |- | ||
| <code>'''debug'''</code> | | <code>'''debug'''</code> | ||
Line 28: | Line 30: | ||
| <code>'''globals'''</code> | | <code>'''globals'''</code> | ||
|- | |- | ||
| <code>'''gui'''</code> | | <code>'''gui'''</code> | ||
|- | |||
| <code>'''http'''</code> | |||
|- | |- | ||
| <code>'''io'''</code> | | <code>'''io'''</code> | ||
|- | |- | ||
| <code>'''math'''</code> || [[User:Red Leader/Nasal library/math.nas]] | | <code>'''math'''</code> || [[User:Red Leader/Nasal library/math.nas]] | ||
|- | |- | ||
| <code>'''mp_broadcast'''</code> | | <code>'''mp_broadcast'''</code> | ||
| {{N/a|Not started|rowspan{{=}}" | | {{N/a|Not started|rowspan{{=}}"10"}} | ||
|- | |||
| <code>'''multikey'''</code> | |||
|- | |||
| <code>'''os'''</code> | |||
|- | |||
| <code>'''positioned'''</code> | |||
|- | |- | ||
| <code>'''props'''</code> | | <code>'''props'''</code> |