493
edits
(v. 3 → 3.0; fixing sortable tables etc.) |
Openflight (talk | contribs) (Added Aero Commander -GPL?) |
||
Line 21: | Line 21: | ||
|- | |- | ||
|A|| [[Aero Vodochody L-39 Albatros]] || || || 2.0 || 2.4 || 2.6 || 2.8 || 2.10 || 2.12 || 3.0 || | |A|| [[Aero Vodochody L-39 Albatros]] || || || 2.0 || 2.4 || 2.6 || 2.8 || 2.10 || 2.12 || 3.0 || | ||
|- | |||
|A|| [[Aero Commander]] || || || || || || || || || 3.0 || | |||
|- | |- | ||
|A|| [[Piper Aerostar|Aerostar Super 700]] (Piper) || 1 || 1.9 || 2.0 || 2.4 || 2.6 || 2.8 || 2.10 || 2.12 || 3.0 || [[YASim]] | |A|| [[Piper Aerostar|Aerostar Super 700]] (Piper) || 1 || 1.9 || 2.0 || 2.4 || 2.6 || 2.8 || 2.10 || 2.12 || 3.0 || [[YASim]] |
edits