72
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 61: | Line 61: | ||
|- | |- | ||
| Require climb rate to be < 450 ft/min for remaining-distance || {{Not done}} | | Require climb rate to be < 450 ft/min for remaining-distance || {{Not done}} | ||
|- | |||
| Require the presence of a mk-viii (GPWS) module || {{Not done}} | |||
|} | |} | ||
edits