269
edits
(Remove ambient in point light) |
|||
Line 154: | Line 154: | ||
|<tt>fg_FogDensity</tt> | |<tt>fg_FogDensity</tt> | ||
|<tt>float</tt> | |<tt>float</tt> | ||
| | |||
|- | |||
|<tt>fg_ShadowNumber</tt> | |||
|<tt>int</tt> | |||
| | |||
|- | |||
|<tt>fg_ShadowDistances</tt> | |||
|<tt>vec4</tt> | |||
| | | | ||
|- | |- |
edits