47
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 44: | Line 44: | ||
|* 3D Model | |* 3D Model | ||
|: Alpha status | |: Alpha status | ||
|- | |||
|* Textures | |* Textures | ||
|: Alpha status | |: Alpha status | ||
| Line 50: | Line 51: | ||
{| class="prettytable" | {| class="prettytable" | ||
|- Hanger 4 | |- Hanger 4 | ||
|- | |||
|* 3D Model | |* 3D Model | ||
|: Alpha status | |: Alpha status | ||
edits