111
edits
Papillon81 (talk | contribs) No edit summary |
Papillon81 (talk | contribs) (add EDXH) |
||
Line 61: | Line 61: | ||
|- | |- | ||
| [[EDWL]] || Langeoog || nothing || unknown || small island airfield | | [[EDWL]] || Langeoog || nothing || unknown || small island airfield | ||
|- | |||
| [[EDXH]] || Helgoland || Custom Scenery || Taxidraw || would need a way to model hight levels | |||
|- | |- | ||
|(none) || Menden-Barge || unknown || unknown || glider field | |(none) || Menden-Barge || unknown || unknown || glider field |
edits