17
edits
m (→Servers) |
(Added mpserver87. Still learning, be patient please.) |
||
Line 386: | Line 386: | ||
| [https://forum.flightgear.org/memberlist.php?mode=viewprofile&u=21111 drR0ckso] | | [https://forum.flightgear.org/memberlist.php?mode=viewprofile&u=21111 drR0ckso] | ||
| Radio horizon is 414 miles | | Radio horizon is 414 miles | ||
|- | |||
| mpserver87.megaf.info | |||
| {{yes|Up}} | |||
| Paris, France | |||
| {{yes}} | |||
| Megaf | |||
| Megaf | |||
| [https://forum.flightgear.org/memberlist.php?mode=viewprofile&u=21017 Megaf] | |||
| Not linked to others yet | |||
|} | |} | ||
edits