195
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 22: | Line 22: | ||
| EDAD || Dessau || generic || unknown | | EDAD || Dessau || generic || unknown | ||
|- | |- | ||
| EDAE || Eisenhüttenstadt || | | EDAE || Eisenhüttenstadt || generic || unknown | ||
|- | |||
| EDAH || Heringsdorf || || unknown | |||
|- | |- | ||
| [[EDDW]] || Bremen Airport || generic || many models | | [[EDDW]] || Bremen Airport || generic || many models |
edits