2
edits
Line 155: | Line 155: | ||
|{{no}} | |{{no}} | ||
|[https://plus.google.com/111978238381658236898/posts/VYSusMLRiH2 Jakub Klawiter] | |[https://plus.google.com/111978238381658236898/posts/VYSusMLRiH2 Jakub Klawiter] | ||
|- | |||
|GeForce GT 220 | |||
| | |||
|{{no}} | |||
|D-ABEK | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
edits