632
edits
(Added JA-37) |
m (Yak-130 added) |
||
Line 794: | Line 794: | ||
|- | |- | ||
|A|| [[Yak-36]] || || || || || || || 2.10 || 2.12 || 3 || | |A|| [[Yak-36]] || || || || || || || 2.10 || 2.12 || 3 || | ||
|- | |||
|A|| [[Yak-130]] || || || || || || 2.8 || 2.10 || 2.12 || 3 ||[[YASim]] | |||
|- | |- | ||
|RC|| [[YardStik]] (R/C model plane) || 1 || 1.9 || 2.0 || 2.4 || 2.6 || 2.8||2.10 || 2.12 ||3 || | |RC|| [[YardStik]] (R/C model plane) || 1 || 1.9 || 2.0 || 2.4 || 2.6 || 2.8||2.10 || 2.12 ||3 || |
edits