195
edits
(updated some development details and new column for TerraSync status) |
mNo edit summary |
||
Line 53: | Line 53: | ||
| [[EDWM]] || Weser-Wümme airfield || unknown || unknown || {{Feedback}} || | | [[EDWM]] || Weser-Wümme airfield || unknown || unknown || {{Feedback}} || | ||
|- | |- | ||
| [[EDWP]] || Sonderlandeplatz Wiefelstede-Conneforde || in development || in development || {{cross}} || | |||
|- | |||
| [[EDWQ]] || Ganderkesee-Atlas airfield || generic || unknown || {{Feedback}} || | | [[EDWQ]] || Ganderkesee-Atlas airfield || generic || unknown || {{Feedback}} || | ||
|- | |- |
edits