52
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 67: | Line 67: | ||
|- | |- | ||
|A|| [[Antonov An-225]] || 1 || 1.9 || 2.0 || 2.4 || 2.6 || 2.8 || 2.10 ||[[YASim]] | |A|| [[Antonov An-225]] || 1 || 1.9 || 2.0 || 2.4 || 2.6 || 2.8 || 2.10 ||[[YASim]] | ||
|- | |||
|V|| [[An/TWQ-1 Avenger]] (Humvee HMMWV M1113) || 1 || 1.9 || 2.0 || 2.4 || 2.6 || 2.8|| 2.10 || | |||
|- | |- | ||
|A|| [[Arado Ar 234]] || || 1.9 || 2.0 || 2.4 || 2.6 || 2.8 || 2.10 ||[[YASim]] | |A|| [[Arado Ar 234]] || || 1.9 || 2.0 || 2.4 || 2.6 || 2.8 || 2.10 ||[[YASim]] |
edits