5,702
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 147: | Line 147: | ||
|- | |- | ||
|A|| [[Boeing 707]] || 1 || 1.9 || 2.0 || 2.4 || 2.6 ||2.8 || 2.10 || [[JSBSim]] | |A|| [[Boeing 707]] || 1 || 1.9 || 2.0 || 2.4 || 2.6 ||2.8 || 2.10 || [[JSBSim]] | ||
|- | |- | ||
|A|| [[Boeing 707-430]] || 1 || 1.9 || 2.0 || 2.4 || 2.6 ||2.8 || 2.10 || [[JSBSim]] | |||
|- | |||
|A|| [[Boeing 727-230]] || || D || 2.0 || 2.4 || 2.6 || 2.8 || 2.10 ||[[YASim]] | |A|| [[Boeing 727-230]] || || D || 2.0 || 2.4 || 2.6 || 2.8 || 2.10 ||[[YASim]] | ||
|- | |- |
edits