3,032
edits
Jack Mermod (talk | contribs) No edit summary |
(Junkers-G.38ce added) |
||
Line 409: | Line 409: | ||
|- | |- | ||
|A|| [[Junkers Ju 52|Junkers Ju 52/3m]] ||1||1.9 || 2.0 || | |A|| [[Junkers Ju 52|Junkers Ju 52/3m]] ||1||1.9 || 2.0 || | ||
|- | |||
|A|| [[Junkers G.38ce]] || || || 2.0 || | |||
|- | |- | ||
|H|| [[Kawasaki OH-1]] || ||1.9 || 2.0 || | |H|| [[Kawasaki OH-1]] || ||1.9 || 2.0 || |
edits