114
edits
mNo edit summary |
Jack Mermod (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 149: | Line 149: | ||
|- | |- | ||
|A|| [[F-117 Nighthawk|Lockheed F-117 Nighthawk]] || || || 2.0 || | |A|| [[F-117 Nighthawk|Lockheed F-117 Nighthawk]] || || || 2.0 || | ||
|- | |||
|H|| [[AH-1 Cobra|Bell AH-1 Cobra]] ||1.9 || 2.0 || GIT ||||[[YASim]] | |||
|- | |- | ||
|H|| [[Sikorsky S51|Sikorsky S-51]](R-5) ||1||1.9 || 2.0 | |H|| [[Sikorsky S51|Sikorsky S-51]](R-5) ||1||1.9 || 2.0 |
edits