632
edits
m (Added CRJs (did I do columns 3-6 correctly?)) |
No edit summary |
||
Line 437: | Line 437: | ||
|- | |- | ||
|A|| [[MiG-15]]bis ||1|| 1.9|| 2.0 || ||[[JSBSim]] | |A|| [[MiG-15]]bis ||1|| 1.9|| 2.0 || ||[[JSBSim]] | ||
|- | |||
|A|| [[MiG-21]]bis || || 1.9|| 2.0 || ||[[JSBSim]] | |||
|- | |- | ||
|A|| [[MiG-29 Fulcrum]] || || 1.9 || 2.0 || | |A|| [[MiG-29 Fulcrum]] || || 1.9 || 2.0 || |
edits