422
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 397: | Line 397: | ||
|- | |- | ||
|A|| [[Hughes XF-11]] || || 1.9|| 2.0 || | |A|| [[Hughes XF-11]] || || 1.9|| 2.0 || | ||
|- | |||
|A|| [[IAR 80]] || || || 2.0 || ||[[YASim]] | |||
|- | |- | ||
|A|| [[Ilyoushin Il-2]] || || || 2.0 | |A|| [[Ilyoushin Il-2]] || || || 2.0 |
edits