483
edits
No edit summary |
m (Added CRJs (did I do columns 3-6 correctly?)) |
||
Line 49: | Line 49: | ||
|- | |- | ||
|A|| [[Boeing 787-8]] ||1||1.9 || 2.0 || ||[[YASim]] | |A|| [[Boeing 787-8]] ||1||1.9 || 2.0 || ||[[YASim]] | ||
|- | |||
|A|| [[Bombardier CRJ-200LR]] || || || 2.0 || ||[[YASim]] | |||
|- | |||
|A|| [[Bombardier CRJ-900]] || || || 2.0 || ||[[YASim]] | |||
|- | |- | ||
|A|| [[Airbus A300]] ||1||1.9 || 2.0 || ||[[JSBSim]] | |A|| [[Airbus A300]] ||1||1.9 || 2.0 || ||[[JSBSim]] |
edits