513
edits
Line 181: | Line 181: | ||
|{{Key press|y}} | |{{Key press|y}} | ||
|Show/hide yokes | |Show/hide yokes | ||
|- | |||
|{{Key press|F5}} | |||
|Aileron trim left | |||
|- | |||
|{{Key press|F6}} | |||
|Aileron trim right | |||
|- | |||
|{{Key press|F7}} | |||
|Rudder trim left | |||
|- | |||
|{{Key press|F8}} | |||
|Rudder trim right | |||
|- | |- | ||
|{{Key press|F11}} | |{{Key press|F11}} |
edits