13,208
edits
(→Templates manually added to pages: - Template:Delete notification) |
(→Templates manually added to pages: + Template:DeQuote) |
||
Line 34: | Line 34: | ||
|- | |- | ||
| {{tl|delete-sp}} || {{delete-sp|nocat=true}} | | {{tl|delete-sp}} || {{delete-sp|nocat=true}} | ||
|- | |||
| {{tl|DeQuote}} || {{DeQuote}} | |||
|- | |- | ||
| {{tl|disputed}} || {{disputed}} | | {{tl|disputed}} || {{disputed}} |