52
edits
m (Found the Victor on more download pages than just 2.8) |
m (Flettner) |
||
Line 361: | Line 361: | ||
|- | |- | ||
|A|| [[Fieseler Fi 156|Fieseler Fi-156 Storch]] || 1 || 1.9 || 2.0 || 2.4 || 2.6 || 2.8|| | |A|| [[Fieseler Fi 156|Fieseler Fi-156 Storch]] || 1 || 1.9 || 2.0 || 2.4 || 2.6 || 2.8|| | ||
|- | |||
|H|| [[Flettner FL 282 Kolibri|Flettner FL 282 Kolibri]] || 1 || 1.9 || 2.0 || 2.4 || 2.6 || 2.8|| | |||
|- | |- | ||
|A|| [[Focke-Wulf Fw 44|Focke-Wulf Fw 44 Stieglitz]] (1937) || || 1.9 || 2.0 || 2.4 || 2.6 || 2.8|| [[YASim]] | |A|| [[Focke-Wulf Fw 44|Focke-Wulf Fw 44 Stieglitz]] (1937) || || 1.9 || 2.0 || 2.4 || 2.6 || 2.8|| [[YASim]] |
edits