13,212
edits
(update) |
(+Dassault Mirage F.1) |
||
Line 238: | Line 238: | ||
|- | |- | ||
|A|| [[Dassault Mirage 2000]] ||1||1.9 || 2.0 || 2.4 || 2.6 || | |A|| [[Dassault Mirage 2000]] ||1||1.9 || 2.0 || 2.4 || 2.6 || | ||
|- | |||
|A|| [[Dassault Mirage F.1]] || || || 2.0 || 2.4 || 2.6 || ||[[YASim]] | |||
|- | |- | ||
|A|| [[Dassault Rafale B]] || || || 2.0 || 2.4 || 2.6 || | |A|| [[Dassault Rafale B]] || || || 2.0 || 2.4 || 2.6 || |