17
edits
Oschroeder (talk | contribs) |
Oschroeder (talk | contribs) m (→Official host) |
||
Line 64: | Line 64: | ||
| [[FlightGear_Flight_Academy|Flight School]] | | [[FlightGear_Flight_Academy|Flight School]] | ||
| #fg_school | | #fg_school | ||
|- | |||
| [[fgms]] related stuff | |||
| #fgms | |||
|- | |- | ||
| IFR Navigation Squawk | | IFR Navigation Squawk |
edits