495
edits
m (There is no YASim for the Seneca) |
mNo edit summary |
||
Line 55: | Line 55: | ||
|- | |- | ||
|A|| [[Airbus A340]] || || || U || --------- | |A|| [[Airbus A340]] || || || U || --------- | ||
|- | |||
|A|| [[Airbus A340-600]] || || || U ||[[YASim]] --------- | |||
|- | |- | ||
|A|| [[Airbus A380]] || || || CD ||[[JSBSim]] | |A|| [[Airbus A380]] || || || CD ||[[JSBSim]] |
edits