1,414
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 98: | Line 98: | ||
| {{key press|F2}} | | {{key press|F2}} | ||
| Engage/Increase Reverse Thrust | | Engage/Increase Reverse Thrust | ||
|- | |||
| {{key press|DEL}} | |||
| Toggle Thrust Reversers | |||
|- | |- | ||
| {{key press|E}} | | {{key press|E}} | ||
| Set Idle Thrust | | Set Idle Thrust | ||
|- | |- | ||
| {{key press| | | {{key press|F}} | ||
| | | Set TOGA Thrust | ||
|- | |- | ||
| {{key press|CTRL|B}} | | {{key press|CTRL|B}} |
edits