1,414
edits
Tags: Mobile edit Mobile web edit |
No edit summary |
||
Line 110: | Line 110: | ||
| {{key press|Shift|B}} | | {{key press|Shift|B}} | ||
| Toggle Parking Brake | | Toggle Parking Brake | ||
|- | |||
| {{key press|CTRL|D}} | |||
| Disconnect Autothrottle | |||
|- | |||
| {{key press|Shift|D}} | |||
| Disconnect Autopilot | |||
|} | |} | ||
edits