4
edits
m (→Servers: Update mpserver status) |
(→Servers: Added mpserver51, self.) |
||
Line 350: | Line 350: | ||
| {{N/a}} | | {{N/a}} | ||
| {{N/a}} | | {{N/a}} | ||
|- | |||
| mpserver51.flightgear.org | |||
| {{yes|Up}} | |||
| Atlanta, Georgia, USA | |||
| {{yes}} | |||
| Dr. R0ckso | |||
| drr0ckso | |||
| [https://forum.flightgear.org/memberlist.php?mode=viewprofile&u=21111 drR0ckso] | |||
| Radio horizon is 414 miles | |||
|} | |} | ||
edits