4
edits
(→Servers: Added mpserver51, self.) |
(→Servers: Added mpserver19, self.) |
||
Line 350: | Line 350: | ||
| {{N/a}} | | {{N/a}} | ||
| {{N/a}} | | {{N/a}} | ||
|- | |||
| mpserver19.flightgear.org | |||
| {{yes|Up}} | |||
| London, UK | |||
| {{yes}} | |||
| Dr. R0ckso | |||
| drr0ckso | |||
| [https://forum.flightgear.org/memberlist.php?mode=viewprofile&u=21111 drR0ckso] | |||
| {{N/a|None}} | |||
|- | |- | ||
| mpserver51.flightgear.org | | mpserver51.flightgear.org |
edits