476
edits
(→Export: Use <code> tags for file names.) |
|||
Line 58: | Line 58: | ||
|{{Key press|End}} | |{{Key press|End}} | ||
|Hover down (decrease ufo altitude) | |Hover down (decrease ufo altitude) | ||
|- | |||
|{{Key press|.}} | |||
|Hover right | |||
|- | |||
|{{Key press|,}} | |||
|Hover left | |||
|- | |- | ||
|{{Key press|P}} | |{{Key press|P}} |
edits