Northrop/McDonnell Douglas YF-23: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
← Older edit
Newer edit →
Northrop/McDonnell Douglas YF-23
(view source)
Revision as of 20:10, 22 July 2016
3 bytes added
,
22 July 2016
m
→Aircraft help
Revision as of 20:09, 22 July 2016
(
view source
)
Bugman
(
talk
|
contribs
)
(
→Aircraft help
:
Column titles.
)
← Older edit
Revision as of 20:10, 22 July 2016
(
view source
)
Bugman
(
talk
|
contribs
)
m
(
→Aircraft help
)
Newer edit →
Line 18:
Line 18:
! Key
! Key
! Function
! Function
|-
|{{key press|d}}/{{key press|f}}
|{{key press|d}}/{{key press|f}}
|Retract/extend slats
|Retract/extend slats
Bugman
Administrators
6,566
edits
Navigation menu
Personal tools
English
Create account
Log in
Namespaces
Page
Discussion
English
Views
Read
View source
View history
More
Search
Navigation
Main page
Recent changes
Village pump
Help
Portals
User
Developer
Wiki
FlightGear
Website
Forum
Mailing lists
Bug tracker
Source
Scenery
Liveries
Build server
Tools
Upload file
Special pages
Printable version