8,564
edits
(New page: This page is meant to help you with the use of '''templates''' on the wiki. ==User messages== {| border=1 cellpadding=3 style="border: 1px #AAAAAA solid; border-collapse: collapse;backgro...) |
m (update) |
||
Line 12: | Line 12: | ||
|Top | |Top | ||
|- | |- | ||
|<nowiki>{{merge}}</nowiki> | |<nowiki>{{Main article|Link to article}}</nowiki> | ||
|{{merge}} | |{{Main article|Link to article}} | ||
| | |||
|- | |||
|<nowiki>{{merge|page}}</nowiki> | |||
|{{merge|page}} | |||
|Top | |Top | ||
|- | |- | ||
|<nowiki>{{mergefrom}}</nowiki> | |<nowiki>{{mergefrom|page}}</nowiki> | ||
|{{mergefrom}} | |{{mergefrom|page}} | ||
|Top | |Top | ||
|- | |- | ||
|<nowiki>{{mergeto}}</nowiki> | |<nowiki>{{mergeto|page}}</nowiki> | ||
|{{mergeto}} | |{{mergeto|page}} | ||
|Top | |Top | ||
|- | |- | ||
|<nowiki>{{mergedisputed}}</nowiki> | |<nowiki>{{mergedisputed|page}}</nowiki> | ||
|{{mergedisputed}} | |{{mergedisputed|page}} | ||
|Top | |Top | ||
|- | |- |