13,212
edits
(→Templates for comparison tables etc: New section) |
(→Templates for comparison tables etc: + Template:Partial) |
||
Line 128: | Line 128: | ||
|- | |- | ||
| <code><nowiki>{{yes}}</nowiki></code> || {{yes}} || <code><nowiki>{{yes|Yep!}}</nowiki></code> || {{yes|Yep!}} | | <code><nowiki>{{yes}}</nowiki></code> || {{yes}} || <code><nowiki>{{yes|Yep!}}</nowiki></code> || {{yes|Yep!}} | ||
|- | |||
| <code><nowiki>{{partial}}</nowiki></code> || {{partial}} || <code><nowiki>{{partial|Maybe...}}</nowiki></code> || {{partial|Maybe...}} | |||
|- | |- | ||
| <code><nowiki>{{no}}</nowiki></code> || {{no}} || <code><nowiki>{{no|Nope!}}</nowiki></code> || {{no|Nope!}} | | <code><nowiki>{{no}}</nowiki></code> || {{no}} || <code><nowiki>{{no|Nope!}}</nowiki></code> || {{no|Nope!}} |