258
edits
(new entry EDDS) |
(→Airports: adding published Paro Airport - Bhutan) |
||
Line 393: | Line 393: | ||
|- | |- | ||
| VIDP || Indira Gandhi International Airport || India || Asia || | | VIDP || Indira Gandhi International Airport || India || Asia || | ||
|- | |||
| [http://mapserver.flightgear.org/map/?zoom=14&lat=27.39994&lon=89.42272&layers=B0 VQPR] || [[Paro Airport]] || Bhutan || Asia || | |||
|- | |- |
edits