13,208
edits
(+ Affected by Canvas, Affected by HLA, Mentored Volunteer Effort) |
(→Templates manually added to pages: + Template:Bot) |
||
Line 19: | Line 19: | ||
|- | |- | ||
| {{tl|BeingTranslated}} || {{BeingTranslated}} | | {{tl|BeingTranslated}} || {{BeingTranslated}} | ||
|- | |||
| {{tlx|bot|User}} || {{bot|User}} | |||
|- | |- | ||
| {{tlx|changelog translation|version|url}} || {{changelog translation|version|url}} | | {{tlx|changelog translation|version|url}} || {{changelog translation|version|url}} |