13,208
edits
(Related content: Help:Templates and Help:List of infobox templates) |
(+ Template:Image template notice) |
||
Line 31: | Line 31: | ||
|- | |- | ||
| {{tl|Image requested}} || {{Image requested}} | | {{tl|Image requested}} || {{Image requested}} | ||
|- | |||
| {{tlx|image template notice|template|parameter}} || {{image template notice|template|parameter}} | |||
|- | |- | ||
| {{tl|incomplete}} || {{incomplete}} | | {{tl|incomplete}} || {{incomplete}} |