20,741
edits
Line 74: | Line 74: | ||
! style="background:#efefef" | 5 | ! style="background:#efefef" | 5 | ||
|- | |- | ||
<!-- to be used as template --> | |||
|- | |||
|Manufacturer | |||
|Model | |||
|CPU | |||
|RAM | |||
|GPU | |||
|OS | |||
|RESOLUTION (BPP) | |||
|frame rate | |||
| colspan ="5" align="center"| frame rate for shader settings | |||
|framerate affect due to local weather | |||
| Optional Comments | |||
|- | |||
|} | |} | ||
== FlightGear 2.6.0 systems == | == FlightGear 2.6.0 systems == |