493
edits
m (Category) |
Openflight (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 492: | Line 492: | ||
|- | |- | ||
|AG|| [[Mainair Flash 2 Alpha]] ||1|| 1.9|| 2.0 || 2.4 || 2.6 || || | |AG|| [[Mainair Flash 2 Alpha]] ||1|| 1.9|| 2.0 || 2.4 || 2.6 || || | ||
|- | |||
|A|| [[Martin-Baker MB5]] ||1|||| || || || || | |||
|- | |- | ||
|A|| [[X24|Martin-Marietta X-24B]] ||1||1.9 || 2.0 || 2.4 || 2.6 || ||[[JSBSim]] | |A|| [[X24|Martin-Marietta X-24B]] ||1||1.9 || 2.0 || 2.4 || 2.6 || ||[[JSBSim]] |
edits