95
edits
No edit summary |
|||
Line 2: | Line 2: | ||
|+ EDDM08R - CPT. Plagiat | |+ EDDM08R - CPT. Plagiat | ||
|- | |- | ||
| | |Location ||6nm away from RWY EDDM 08R | ||
|- | |- | ||
| | |Age ||17 | ||
|- | |- | ||
| | |Airline ||[[Merlion Virtual Airlines]] | ||
|- | |- | ||
| | |Position ||Operations Manager of MerlionBLUE (30.03.2012) | ||
|- | |- | ||
| | |Grade ||Junior First Officer [[File:JFO.png|50px]] | ||
|- | |- | ||
| | |Callsign ||MIA0283/DLHxxxx | ||
|- | |||
|Hub ||EDDM [[Munich Airport]] | |||
|} | |} | ||
edits