95
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 1: | Line 1: | ||
{ | {| class="wikitable" style="width:90%" border="1" cellpadding="9" cellspacing="0" | ||
| | |+ EDDM08R | ||
|location | ! !! | ||
|age | |||
| | |- | ||
|airline | |location ||6nm away from RWY EDDM 08R | ||
|callsign | |- | ||
|grade | |age ||17 | ||
|flights | |- | ||
|flighttime | |airline ||Merlion Airlines | ||
| | |- | ||
|callsign ||MIA0283/DLHxxxx | |||
|- | |||
|grade ||CAT-1 Pilot | |||
|- | |||
|hub ||EDDM [[Munich Airport]] | |||
|- | |||
|flights ||8 | |||
|- | |||
|flighttime ||8.50h | |||
|} | |||
edits