8,567
edits
m (Update statistics) |
m (→Statistics: update) |
||
Line 10: | Line 10: | ||
|- | |- | ||
|1 June 2008 | |1 June 2008 | ||
|786 | | 786 | ||
|994.057 | | style="text-align: right" |994.057 | ||
|<nowiki>-</nowiki> | |<nowiki>-</nowiki> | ||
|<nowiki>-</nowiki> | |<nowiki>-</nowiki> | ||
Line 50: | Line 50: | ||
|967 | |967 | ||
|72 | |72 | ||
|- | |||
|9 March 2010 | |||
|1725 | |||
|1.117.244 | |||
|968 | |||
|77 | |||
|} | |} | ||