97
edits
m (Add Toggle Auto-coordination) |
No edit summary |
||
Line 15: | Line 15: | ||
| {{key press|/}} | | {{key press|/}} | ||
| Show [[property browser]] | | Show [[property browser]] | ||
|- | |||
| {{key press|Ctrl|/}} | |||
| Show Canvas property browser | |||
|- | |- | ||
| {{key press|?}} | | {{key press|?}} |
edits