53
edits
(Fix for the link to the broken Osprey.) |
No edit summary |
||
Line 399: | Line 399: | ||
|- | |- | ||
|A|| [[Focke-Wulf Fw 200|Focke-Wulf Fw 200 Condor]] (1937) || || 1.9 || 2.0 || 2.4 || 2.6 || 2.8|| 2.10 || 2.12 || 3.0 || [[YASim]] | |A|| [[Focke-Wulf Fw 200|Focke-Wulf Fw 200 Condor]] (1937) || || 1.9 || 2.0 || 2.4 || 2.6 || 2.8|| 2.10 || 2.12 || 3.0 || [[YASim]] | ||
|- | |||
|A|| [[Fokker 27 (Heljah)]] || || || || || || || || || ||[[YASim]] <!-- works under 2018.1, older versions not tested--> | |||
|- | |- | ||
|A|| [[Fokker 50]] || 1 || 1.9 || 2.0 || 2.4 || 2.6 ||2.8 || 2.10 || 2.12 || 3.0 || | |A|| [[Fokker 50]] || 1 || 1.9 || 2.0 || 2.4 || 2.6 ||2.8 || 2.10 || 2.12 || 3.0 || |
edits