17
edits
(Add Boeing 777 Discord server) |
m (Added newly created Myanmar community) |
||
Line 74: | Line 74: | ||
| FlightGear Hong Kong | | FlightGear Hong Kong | ||
| https://discord.gg/9QVKcT6skU | | https://discord.gg/9QVKcT6skU | ||
|- | |||
|FlightGear Myanmar | |||
|https://discord.gg/VbT88KEGrk | |||
|} | |} | ||
edits