6,566
edits
(Added the rest of the currently supported licenses to the table.) |
(Added the CC BY-SA licenses.) |
||
Line 15: | Line 15: | ||
| [[:Category:GPLv3+]] | | [[:Category:GPLv3+]] | ||
| {{license|GPLv3+}} | | {{license|GPLv3+}} | ||
|- | |||
| "CC BY-SA 3.0" | |||
| [[:Category:CC-BY-SA-3.0]] | |||
| {{license|CC BY-SA 3.0}} | |||
|- | |||
| "CC BY-SA 4.0" | |||
| [[:Category:CC-BY-SA-4.0]] | |||
| {{license|CC BY-SA 4.0}} | |||
|- | |- | ||
| "CC BY-NC-SA 3.0" | | "CC BY-NC-SA 3.0" |