320
edits
Line 719: | Line 719: | ||
|- | |- | ||
| libdbus-1-dev || 1.12.16-1 || | | libdbus-1-dev || 1.12.16-1 || | ||
|- | |||
| libdbus-1-3 || || | |||
|- | |- | ||
| libevent-dev || 2.1.8-stable-4 || | | libevent-dev || 2.1.8-stable-4 || | ||
|- | |- | ||
| libfreetype6-dev || 2.9.1-3+deb10u1 || | | libfreetype6-dev || 2.9.1-3+deb10u1 || | ||
|- | |- | ||
| libglew-dev || 2.1.0-4 || | | libglew-dev || 2.1.0-4 || |
edits