648
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 72: | Line 72: | ||
|- | |- | ||
| tu154b || Gaétan Allaert || | | tu154b || Gaétan Allaert || | ||
|- | |||
| Saab J35F Draken || vanosten || | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Category:Aircraft enhancement]] | [[Category:Aircraft enhancement]] |
edits